Vytlačiť
1. A construction of almost automorphic minimal sets
Názov | A construction of almost automorphic minimal sets |
---|---|
Aut.údaje | Roman Hric, Tobias Jäger |
Autor | Hric Roman 1970- (50%) UMBFP10 - Katedra matematiky |
Spoluautori | Jäger Tobias (50%) |
Zdroj.dok. | Israel Journal of Mathematics. Vol. 204, no. 1 (2014), pp. 373-395. - Jerusalem : The Hebrew University Magnes Press, 2014 |
Kľúč.slová | theorems torus mapy - maps |
Jazyk dok. | angličtina |
Krajina | Izrael |
Systematika | 51 |
Kategória publikačnej činnosti | ADC |
Číslo archívnej kópie | 31977 |
Kategória ohlasu | KOLYADA, Sergii - SNOHA, Ľubomír - TROFIMCHUK, Sergei. Minimal sets of fibre-preserving maps in graph bundles. In Mathemathische Zeitschrift. ISSN 0025-5874, 2014, vol. 278, no. 1-2, pp. 575-614. ŠOTOLA, Jakub - TROFIMCHUK, Sergei. Construction of minimal non-invertible skew-product maps on 2-manifolds. In Proceedings of the American mathematical society. ISSN 0002-9939, 2016, vol. 144, no. 2, pp. 723-732. |
Katal.org. | BB301 - Univerzitná knižnica Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici |
Báza dát | xpca - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ |
Odkazy | PERIODIKÁ-Súborný záznam periodika |