Vytlačiť
1. On the bifurcation of limit cycles in a dynamic model of a small open economy
Názov | On the bifurcation of limit cycles in a dynamic model of a small open economy |
---|---|
Aut.údaje | Katarína Makovínyiová, Rudolf Zimka |
Autor | Makovínyiová Katarína (50%) |
Spoluautori | Zimka Rudolf 1943- (50%) UMBEF05 - Katedra kvantitatívnych metód a informačných systémov |
Zdroj.dok. | European Journal of Applied Mathematics. Vol. 24, no. 3 (2013), pp. 455-470. - Cambridge : Cambridge University Press, 2013 |
Kľúč.slová | dynamical macroeconomical model equilibrium stabilita - stability normal form of differential equations on centre manifold bifurcation equations limit cycles |
Jazyk dok. | angličtina |
Krajina | Spojené štáty |
Systematika | 51 |
33 | |
Kategória publikačnej činnosti | ADC |
Číslo archívnej kópie | 26060 |
Kategória ohlasu | LLIBRE, Jaume - OLIVEIRA, Regilene - ZHAO, Yulin. On the birth and death of algebraic limit cycles in quadratic differential systems. In European journal of applied mathematics. ISSN 0956-7925, 2021, vol. 32, no. 2, pp. 317-336. |
Katal.org. | BB301 - Univerzitná knižnica Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici |
Báza dát | xpca - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ |
Odkazy | PERIODIKÁ-Súborný záznam periodika |