Počet záznamov: 1  

2-symmetric transformations for 3-manifolds of genus 2

  1. Názov2-symmetric transformations for 3-manifolds of genus 2
    Aut.údajeLuigi Grasselli, Michele Mulazzani, Roman Nedela
    Autor Grasselli Luigi
    Spoluautori Mulazzani Michele
    Nedela Roman 1960- UMBFP10 - Katedra matematiky
    Zdroj.dok.Journal of Combinatorial Theory : Series B. Vol. 79, no. 2 (2000), pp. 105-130. - San Diego : Academic Press Inc. Elsevier Science, 2000
    Báza dátxpca - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ
    Katal.org.BB301 - Univerzitná knižnica Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici
    OdkazyPERIODIKÁ-Súborný záznam periodika
    nerozpoznaný

    nerozpoznaný

Počet záznamov: 1  

  Tieto stránky využívajú súbory cookies, ktoré uľahčujú ich prezeranie. Ďalšie informácie o tom ako používame cookies.