Počet záznamov: 1  

Mathematica Slovaca

  1. TitleMathematica Slovaca
    Issue dataBratislava : Slovenská akadémia vied, Matematický ústav SAV , 1995
    ISSN0139-99181337-2211
    Form. Descr.časopisy - journals
    Year, No.Vol. 45 no. 5 (1995)
    LanguageSlovak, English
    CountrySlovak Republic
    URLLink na zdrojový dokument Link na zdrojový dokument
    Public work category GII
    Catal.org.BB301 - Univerzitná knižnica Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici
    Databasexpca - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ
    References - PERIODIKÁ - Súborný záznam periodika
    (1) - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ
    ReferencesPERIODIKÁ-Súborný záznam periodika
    ARTICLES1995:
    Atoms of cyclic connectivity in cubic graphs
    časopis

    časopis

Počet záznamov: 1  

  Tieto stránky využívajú súbory cookies, ktoré uľahčujú ich prezeranie. Ďalšie informácie o tom ako používame cookies.