Počet záznamov: 1
On omega-limit sets of triangular maps
Názov On omega-limit sets of triangular maps Aut.údaje Sergii F. Kolyada, Ľubomír Snoha Autor Kolyada Sergiy Spoluautori Snoha Ľubomír 1955- UMBFP10 - Katedra matematiky Zdroj.dok. Real Analysis Exchange. Vol. 18, no. 1 (1992/1993), pp. 115-130. - East Lansing : Michigan State University Press, 1992 Báza dát xpca - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ Katal.org. BB301 - Univerzitná knižnica Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici Odkazy PERIODIKÁ-Súborný záznam periodika nerozpoznaný
Počet záznamov: 1