Počet záznamov: 1
On omega-limit sets of triangular maps
SYS 0190391 LBL exchange 005 20250331132612.5 100 $a 20131112d1992łłłłm y-slo-03 ----ba 101 0-
$a eng 200 1-
$a On omega-limit sets of triangular maps $f Sergii F. Kolyada, Ľubomír Snoha 463 -1
$1 001 umb_un_cat*0325543 $1 011 $a 0147-1937 $1 011 $a 1930-1219 $1 200 1 $a Real Analysis Exchange $v Vol. 18, no. 1 (1992/1993), pp. 115-130 $1 210 $a East Lansing $c Michigan State University Press $d 1992 606 0-
$3 umb_un_auth*0117401 $a triangulárne mapy 606 0-
$3 umb_un_auth*0117404 $a triangular maps 615 $n 51 $a Matematika $2 konspekt 675 $a 51 $v 3. $z slo 700 -1
$3 umb_un_auth*0036908 $a Kolyada $b Sergiy $9 100 $4 070 701 -0
$3 umb_un_auth*0022260 $a Snoha $b Ľubomír $p UMBFP10 $4 070 $9 50 $f 1955- $T Katedra matematiky 801 -0
$a SK $b BB301 $g AACR2 $9 unimarc sk T85 $x existuji fulltexy
Počet záznamov: 1