Počet záznamov: 1
On omega-limit sets of triangular maps
Title On omega-limit sets of triangular maps Author info Sergii F. Kolyada, Ľubomír Snoha Author Kolyada Sergiy Co-authors Snoha Ľubomír 1955- UMBFP10 - Katedra matematiky Source document Real Analysis Exchange. Vol. 18, no. 1 (1992/1993), pp. 115-130. - East Lansing : Michigan State University Press, 1992 Database xpca - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ Catal.org. BB301 - Univerzitná knižnica Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici References PERIODIKÁ-Súborný záznam periodika Physical Review CIssue dataISSN2469-99852469-9993Form. Descr.časopisy - journalsYear, No.Vol. 84 no. 6 (2011)LanguageEnglishCountryUnited States of AmericaURLPublic work categoryCatal.org.BB301 - Univerzitná knižnica Univerzity Mateja Bela v Banskej BystriciDatabasexpca - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤReferencesReferencesARTICLESnerozpoznaný
Počet záznamov: 1