Počet záznamov: 1
On the Lukasiewicz probability theory on IF-sets
Názov On the Lukasiewicz probability theory on IF-sets Aut.údaje Beloslav Riečan, Katarína Petrovičová Autor Riečan Beloslav 1936-2018 UMBFP10 - Katedra matematiky Spoluautori Petrovičová Katarína Zdroj.dok. Tatra Mountains Mathematical Publications. Vol. 46, no. 2 (2010), pp. 125-146. - Bratislava : Slovenská akadémia vied, 2010 ; International Summer Conference on Real Functions Theory medzinárodná konferencia Báza dát xpca - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ Katal.org. BB301 - Univerzitná knižnica Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici Odkazy PERIODIKÁ-Súborný záznam periodika nerozpoznaný
Počet záznamov: 1