Počet záznamov: 1  

Varieties of Posets

  1. Haviar, Alfonz Varieties of Posets = Variety posetov / Alfonz Haviar, Judita Lihová

    In Order : a journal on the theory of ordered sets and its applications. -- Dordrecht : Springer Nature, 2005. -- ISSN 0167-8094. -- ISSN 1572-9273. -- Vol. 22, no. 4 (2005), pp. 343-356

    1. variety 2. posety 3. kongruencie 4. convergence relations

    I. Zozomová-Lihová, Judita
    II. Order : a journal on the theory of ordered sets and its applications. -- Vol. 22, no. 4 (2005), pp. 343-356

    51
    BB301
Počet záznamov: 1  

  Tieto stránky využívajú súbory cookies, ktoré uľahčujú ich prezeranie. Ďalšie informácie o tom ako používame cookies.