Number of the records: 1
Mathematica Slovaca
SYS 0291826 LBL -----nas--22--------450- 005 20210107135717.2 011 $a 0139-9918 011 $a 1337-2211 017 70
$2 DOI 100 $a 20210107d2014łłłłm--y0sloc0103----ba 101 0-
$a slo $a eng 102 $a SK 110 $a aaa 200 1-
$a Mathematica Slovaca $v Vol. 64, no. 3 (2014) 210 $a Bratislava $c Slovenská akadémia vied, Matematický ústav SAV $d 2014 461 -1
$1 001 umb_un_cat*0291819 $1 200 1 $a Mathematica Slovaca $1 210 $a Bratislava $c Slovenská akadémia vied, Matematický ústav SAV $d 1976- 608 $3 umb_un_auth*0272043 $a časopisy $X journals 801 -0
$a SK $b BB301 $g AACR2 $9 unimarc sk 856 $u https://www.degruyter.com/view/journals/ms/ms-overview.xml?format=INT $a Link na zdrojový dokument 856 $u https://www.sav.sk/?lang=sk&doc=journal-list&journal_no=17 $a Link na zdrojový dokument
Number of the records: 1