Number of the records: 1
Topological entropy of Devaney chaotic maps
SYS 0002010 LBL 00997naa$$2200265$$$450$ 005 20250225093452.4 014 $a 000185217200004 $2 WOS CC. SCIE 014 $a 2-s2.0-0042429201 $2 SCOPUS 017 70
$a 10.1016/S0166-8641(03)00090-7 $2 DOI 100 $a 20041202d2003 m y$slo$03 $$$$ba 101 0-
$a eng 102 $a NL 200 1-
$a Topological entropy of Devaney chaotic maps $d Topologická entropia chaotických zobrazení v zmysle Devaneyho $f Francisco Balibrea, Ľubomír Snoha $z slo 463 -1
$1 001 umb_un_cat*0310897 $1 011 $a 0166-8641 $1 011 $a 1879-3207 $1 200 1 $a Topology and its Applications $v Vol. 133, no. 3 (2003), pp. 225-239 $1 210 $a Amsterdam $c Elsevier B.V. $d 2003 600 -0
$3 umb_un_auth*0006097 $a Devaney $b Robert L. 606 0-
$3 umb_un_auth*0039675 $a topologická entropia $X topological entropy 606 0-
$3 umb_un_auth*0299217 $a chaos $X chaotic behavior in systems 615 $n 519 $a Kombinatorika. Teória grafov. Matematická štatistika. Operačný výskum. Matematické modelovanie $2 konspekt 675 $a 519.1 $v 1.stred. $z slo 700 -0
$3 umb_un_auth*0006638 $a Balibrea $b Francisco $4 070 $9 50 701 -0
$3 umb_un_auth*0022260 $a Snoha $b Ľubomír $f 1955- $p UMBFP10 $4 070 $9 50 $T Katedra matematiky 801 -0
$a SK $b BB301 $g AACR2 $9 unimarc sk
Number of the records: 1